Rehberlik

Rehberlik

Rehberlik servisimiz öğrencilerimizin kendilerini tanıması sosyal, duygusal ve bilişsel açıdan sağlıklı birer birey olması, İlgi ve yeteneklerinin farkına varmaları ve kendilerini geliştirmesi iletişim kurma ve sorun çözme becerilerini amaçlanmaktadır. Öğrencilerimizin LGS hazırlık süreci ve okul akademik başarıları birebir veya grup görüşmeleri, sınav sonuçları ve öğretmen yönlendirmeleri doğrultusunda takip edilmektedir.

Tüm bu çalışmalar;

● Kitap okuma alışkanlığı,
● Sınav Sistemini Tanıma
● Okul Gezileri
● Sınav Kaygısı
● Öfke Kontrolü,
● Zorluklarla Başa Çıkma
● Zamanı Etkili Kullanma
● Verimli Ders Çalışma Yöntemi
● Üniversite ve Meslek Tanıtımları
● Kariyer Planlama

gibi etkinliklerle desteklenir.

Çizgialtı çalışması ile Çizgiüstü başarı...

Rehber öğretmenimiz ve branş öğretmenlerimizin yaptığı düzenli tarama testleri ve deneme sınavları sonucunda, öğrencide eksik görülen, anlaşılmayan bir konu tespit edilirse, ders çıkışı veya cumartesi günleri birebir, grup veya toplu olarak öğrencilere ek ders takviyesi yapılır.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com