Hakkımızda

Geleceğin aydın liderlerini yetiştirmek için çalışıyoruz…

Levent Kıraç Anka Eğitim, öğrencilerin çağdaş eğitim ve öğretim metodu içinde yetişmelerini hedefleyen, bilgiyi ezberlemekten ziyade bilgiyi özümsetme ilkesi içinde şekillenen ve bu doğrultuda yılların getirdiği birikim olan dershanecilik geleneğinden beslenen, bilgiyi doldurma yerine, bilgiyi işletme ve kullanma felsefesini ilke edinmiş, öğretmenliği çağdaş yorumlarla, Atatürk ilke ve inkılaplarının izinde hep profesyonel bir iş disiplini ile sevgiyle icra eden, eğitimi dört duvar ile sınırlandırmayan ve sunduğu hizmet ile öğrencilerine, çalışanlarına ve topluma değer katan bir öğretmen-öğrenci kuruluşudur.

Kurumumuz sahip olduğu eğitim kültürünü, dershanecilik sisteminden ve birikiminden alarak kendi eğitim ve öğretim politikasını oluşturmuştur. Levent Kıraç Anka Eğitim; başarının zihinleri doldurarak elde edilebileceğini reddeden, eğitimin ancak ve ancak bireyi anlama ve bilgiyi bireye yaşayarak öğretme ile mümkün olacağını savunan ve bu doğrultuda özgür düşünen ve düşündüğünü ifade edebilen bireyler yetiştiren bir eğitim-öğretim merkezidir.

Levent Kıraç Anka Eğitim; kendine amaç edindiği bu eğitim ve öğretim sürecini alanında uzman, öğrenme ortamını her daim canlı kılan ve öğrenmeye dâhil öğretmenlerle gerçekleştirmektedir.

Eğitimin üçlü bir sacayağı olduğuna inanan Levent Kıraç Anka Eğitim bu sacayaklarını; okul (öğretmen-öğrenci), aile ve çevre olarak sıralamaktadır. Başarının ise bu üçlü sistemin kolektif şekilde ve aynı ruh ile alışmasıyla mümkün olacağına inanmakta, bu amaç doğrultusunda öğrenci kadar aile ile de yakından ilgilenmektedir.

Levent Kıraç Anka Eğitim ailesi olarak sahip olduğumuz bilgi ve deneyime güveniyor, çağdaş ve başarılı öğrenciler yetiştiriyor sizleri de ailemizde görmekten büyük bir onur duyacağımızı dile getiriyoruz.

Saygılarımızla

Vizyonumuz

Çocuklarımız en kıymetli hazinemizdir. Onları korumak ve geliştirmek için tüm kalbimizle eğitimin vicdanı olarak vizyonumuzu sizlerle paylaşıyoruz.

Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda,
Doğru bildiği yolda doğru yoldan şaşmayan, 
Dürüst yaklaşımla, 
Çağdaş bakış açısıyla, 
Araştırmacı kimliği ile,
Özgüven kazanmış,
Akademik, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif alanlarda ülkesini başarıyla temsil eden 
bireyler yetiştirmek.

Misyonumuz

Öğrencilerimizi bireysel gelişim özelliklerinin önemsendiği ve kendilerini geliştirme fırsatlarının yaratıldığı ortamlardan, çağdaş yaşamın gerektirdiği bilgi, beceri ve değerlerle donatılmış bireyler olarak yetiştirmek.

Levent Kıraç Anka Eğitim bir gelecek projesidir. Küllerinden doğan…

Eğitim Politikamız

Kurumumuz öğretmen kökenli bir kurum olup her şeyden önce öğrencilerinin başarısına odaklanmıştır.   Hayatta en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın geleceği adına doğru kararlar almak hepimizin ortak sorumluluğudur.  Bu kararlar içerisinde yer alan ‘doğru bir eğitim modeli’ hepimizin arayışıdır. Çünkü çocuklarımızın geleceğini ancak doğru bir eğitim yaklaşımıyla aydınlatabiliriz.  İşte bu noktada Levent Kıraç Anka Eğitim çocuklarımızın geleceğini doğru şekillendirecek bir eğitim kurumudur.

Levent Kıraç Anka Eğitim; kurum kültürü, kalite anlayışı ve sorumluluklarını yerine getirme bilinci ile hareket eder. Evrensel standartlara uygun bir kalite yönetim sistemi ile sürekli gelişme ve iyileştirme süreci içinde, standart ve mevzuatların belirlediği şekilde öğrenci – veli beklenti çizgisinin üzerinde hizmet üretmektedir. Anka bünyesindeki bütün çalışanlarımız, sorumluluklarının bilincinde, deneyimli, katılımcı, teknolojiyi yakından takip eden, evrensel düşünen, idealist, sevgi dolu kişilerdir. Çalışanlarımız için işbirliği ve dayanışmanın öne çıktığı bir çalışma ortamı yaratmak, kurumumuzun kuşaklar boyu istenen hizmeti vermesini güvence altına almaktadır.

Sunacağımız eğitim kalitesinin çalışanlarımızın kalitesi ile başladığına inanan, çalışanlarımızın gelişmesine olanak tanıyan, onların verimliliğini arttırmak, bilgi, yetenek, güç ve yaratıcılığından en üst düzeyde yararlanarak öğrencilerimize ileriye yönelik hayalleri ve hedefleri doğrultusunda ışık tutmak temel görevimizdir.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com